Najväčší a najpopulárnejší hudobno-motoristický festival CAR AT TUNING PARTY vypukne 15. a 16. júna na letisku v Piešťanochnovinka

CAR AT TUNING PARTY otvára už tradične letnú festivalovú sezónu! Jedinečný festival spája motorizmus, šport, hudbu, tanec a nekonečnú zábavu. Príďte sa zabaviť na tradičný CARat so všetkým, čo k nemu klasicky patrí, 15. až 16. júna na letisko v Piešťanoch. Na akcii vystúpia hip-hopové hviezdy Kontrafakt, Kali a populárny slovenský DJ Mairee. Organizátori pripravili skvelý program, EDM stage, Miss Carat Tuning, drifty, šprinty, leštenky, stuntriding či Audio Cup. Nenechajte si ujsť tie najvytunovanejšie autá, najkrajšie ženy a tú najlepšiu zábavu na CAR AT TUNING PARTY!

Medzinárodný hudobno-motoristický festival CAR AT TUNING PARTY avizuje už XV. ročník. Piatkový program bude opäť plný zvučných mien hip-hopovej scény na čele s fenomenálnym Kontrafaktom. Chýbať nebude ani raper Kali a Peter Pann a premiéru nového hitu a videoklipu predstaví Majself a Grizzly. Na veľkolepom finále prestížnej súťaže MISS CARAT TUNING celebritná porota opäť určí nastávajúcu kráľovnú krásy všetkých motoristov. Párty zavŕši populárny slovenský DJ Mairee s najnovšími hudobnými peckami. Na IN DA CLUB stage-i sa predstavia poprední slovenskí i zahraniční DJi so svojimi skvelými setmi.

„Považujem za neskutočný úspech, že už po 15-ty krát sa stretnú fanúšikovia motorizmu, hudby a krásnych žien na piešťanskom letisku, kde pre nich pripravujeme nadupaný program plný najzvučnejších mien hip-hopovej scény, šampionátov a motoristických súťaží, exhibícii tých najlepších a množstvo rôznych atrakcií. Tento rok bude CAR AT TUNING PARTY podľa hesla "BACK TO THE TRADITION" a teda sa vraciame opäť ku klasickému CARatu, ktorý naši fanúšikovia majú najradšej. Každý, kto miluje vôňu spálených gúm, drifty, šprinty, stuntriding, audio merania a vytované leštenky, na CARate nemôže chýbať," teší sa organizátorka Lenka LeRa Rakár.

Sobota na festivale bude patriť predovšetkým fanúšikom motorizmu. Priamo na zraze prebehne niekoľko pretekov a zaujímavých súťaží. Medzi najväčšie atrakcie patrí určite slovenský šprintérsky šampionát SAMŠ, ktorý predstaví najrýchlejšie autá, excelentné výkony a neuveriteľné časy pretekárov. Mimoriadne obľúbené a z roka na rok vylepšené drifty aj tento rok prinesú množstvo skvelých jazdcov, vytunovaných áut a dychvyrážajúcich momentov.

„Je to adrenalínový motoristický zážitok, ktorý sa oplatí vidieť na vlastné oči. Pre tých, ktorí preferujú audio tuning, je pripravená súťaž Audio Cup Slovakia, v ktorej sa meria hlasitosť stereo systémov v autách,“ vysvetľuje organizátorka LeRa.

Kategória CAR FANS CUP patrí k najatraktívnejším súťažiam na CaTP, kde uvidíte tie najvytunovanejšie, najextravagantnejšie a najzaujímavejšie autá. O skvelú šou sa postarajú najlepší stuntrideri z MOTOTV SHOW, ktorí predvedú neskutočné kaskadérske akrobacie na motorkách a dokonca prebehne i certifikovaný slovenský rekord v jazde na prednom kolese. Pre účastníkov sa brány piešťanského letiska otvárajú 15. júna o 12:00 hod. Majitelia platných vodičských preukazov si môžu počas voľných šprintov vyskúšať šprintérsku trať, výkonnosť svojich áut a svoje šoférske schopnosti.


Added: 11.05.2018, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto