Boki a Majk Spirit majú spoločnú novinku ''Nesľúbil'', rapujú o živote, úspechu a vzťahochnovinka

Raper Boki je jedným z mála účastníkov talentových televíznych šou, ktorý úspech v nej dokázal zúročiť. Na konte má už viacero zaujímavých spoluprác s rôznymi hudobníkmi, no teraz si splnil detský sen. Naspieval spoločnú skladbu so svojim vzorom Majkom Spiritom! Singel „Nesľúbil“ je prekvapivo vyzretý. Poukazuje ním na to, ako môže úspech zničiť vzťahy, ak si človek nedá pozor. Majk Spirit považuje Bokiho za jeden z najvýraznejších mladých talentov a tak si v skladbe spolu s ním veľmi rád zarapoval.

Gábor Bokor, ktorého poznáme pod umeleckým menom Boki, len nedávno uspel v talentovej televíznej súťaži a už dokazuje, že si príležitosť, ktorú mu to otvorilo, nenechá ujsť. Sympatický hudobník sa dokázal chopiť príležitosti a darí sa mu. Uvedomuje si však i to, že úspech má dve strany mince a práve o tom rapuje v najnovšej skladbe „Nesľúbil“.„Rapujem fiktívny príbeh o vzťahu s frajerkou, ktorá nechápe moju prácu. Máloktorá žena alebo chlap dokáže totiž pochopiť prácu toho druhého a hlavne keď ide o prácu s ľuďmi. V skladbe poukazujem aj na to, že žiarlivosť môže pokaziť vzťah, alebo že sústrediť sa len na prácu a partnerku nechať bokom nie je správna cesta. V takom prípade sa totiž môže vzťah skončiť veľmi zle,“ vraví Boki.

Singel naspieval Boki s Majkom Spiritom, ktorý ho vzal pod ochranné krídla a spolu s kolegami zo spoločnosti Spirit Music má na jeho úspechu výrazný podiel. Spoločná skladba s Majkom je pre Bokiho splneným detských snom.
„Majk je pre mňa jeden z najlepších raperov na česko-slovenskej scéne, ak nie rovno najlepší. Vyrastal som na jeho muzike a bol mi vždy veľkým vzorom. Som veľmi rád, že som dostal možnosť nahrať s ním spoločnú skladbu, ktorá nám, myslím, celkom vyšla,“ teší sa Boki.

„Boki vyhral moju súťaž Spirit Music Talent pred dvoma rokmi. Odvtedy ho sledujem a teším sa, že sa mu dobre darí. Spoločná skladba bola v podstate len otázkou času, keďže je na mojom labeli. Keď mi poslal na ukážku singel „Nesľúbil“ rovno som mu povedal, že to dám. Podľa mňa je to jedna z najlepších vecí, aké zatiaľ urobil,“ dodáva Majk Spirit.

Mladý raper síce vystrelil pomerne rýchlo, ale zatiaľ mu sláva do hlavy priveľmi nestúpla. Ako sám vraví, je to i preto, že hudbe sa venuje už 11 rokov a z jeho pohľadu si na úspech musel počkať.

„Myslím si, že to zvládam celkom fajn. Vôbec som sa nezmenil a stojím nohami pevne na zemi. Vždy som miloval pozornosť ľudí, tak ma to, samozrejme, teší,“ uzatvára Boki.

Boki má na konte niekoľko zaujímavých spoluprác. Jeho fanúšikom sa páči aj spoločný singel s Dominikou Mirgovou, ktorý vydal nedávno. Ten si môžete pozrieť tu:Boki, vlastným menom Gábor Bokor, je považovaný za jeden z najnádejnejších talentov medzi mladými hudobníkmi. 24-ročného umelca spoznalo Slovensko vďaka Joj-kárskej relácii Česko Slovensko má talent, kde skončil na druhom mieste.


Added: 30.09.2019, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
foto

Fotografie: Spirit Music