Skupina HEX pripravila pre fanúšikov jedinečný Vianočný koncertnovinka

Výročný koncert skupiny HEX v Bratislave je dva týždne pred konaním vypredaný! Kapela sa preto rozhodla usporiadať aj exkluzívny Vianočný koncert, ktorým fanúšikov poteší 21. decembra v kultovom Štúdiu L+S. Sviatočnú atmosféru doplnia špeciálni hostia, ktorých si HEX schováva ako prekvapenie. Nenechajte si ujsť megahity „Keď sme sami“, „Nikdy nebolo lepšie“, „V piatok podvečer“ ale aj skladbu „Vianočný Karol“ na jedinečnom koncerte 21. decembra, v predaji je len 200 vstupeniek!

Vstupenky na tri exkluzívne koncerty skupiny HEX 22.11 v Bratislave, 26.11. v Žiline a 27.11. v Košiciach sa rýchlo míňajú. Bratislavský koncert je už vypredaný.

„Sme nesmierne radi, že už dva týždne pred koncertom v Bratislave hlásime vypredané. A na ostatné dva koncerty zostáva už naozaj iba zopár vstupeniek, takže netreba váhať s ich kúpou. Je to výborný pocit, keď vieš, že to čo robíš, má ohlas a ľudia cítia a vedia, že to čo robíme, robíme so srdcom,“ neskrýva radosť Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Preto sa HEXáci rozhodli zorganizovať jedinečný Vianočný koncert v Štúdiu L+S. Kapela HEX na ňom vystúpi v novej zostave. Stálych členov Martina „Fefe“ Žúžiho, Tomáša „Yxa“ Dohňanského a Tibora „Tybykeho“ Szabadosa doplnil okrem Petra „Šarkana Nováka aj gitarista Laci Tvrdý a na trúbku zahrá Peter Letovanec.

„Tento rok sme Vianočný koncert nemali v pláne, no keďže sme vypredali výročný koncert v takom predstihu, rozhodli sme sa ho nakoniec urobiť. Naši fanúšikovia sa opäť môžu tešiť na exkluzívnych hostí a nádhernú intímnu atmosféru Štúdia L + S, v ktorom tak radi hrávame. Do predaja sa dostáva iba 200 vstupeniek. Kto bol na našich predchádzajúcich koncertoch v Štúdiu L + S, určite potvrdí, že nám táto sála svedčí,“ prezradil Tomáš „Yxo“ Dohňanský.
Skupina HEX zahrá v Štúdiu L+S aj čerstvý singel „Pridaj sa k nám (keď sme s vami)". Nová pieseň vznikla pri príležitosti 30-eho výročia kapely na hudobnej scéne a jej text je zložený z názvov skladieb a z častí textov obľúbenej skupiny. Pieseň stihol naspievať Peter „Ďuďo“ Dudák ako demonahrávku a chalani ju teraz dokončili v štúdiu.

„Na vianočnom koncerte zahráme klasický repertoár, ktorý určite obohatíme skladbou „Vianočný Karol“ a zopár ďalšími pesničkami. Ktoré to budú, zatiaľ neprezradím, no určite siahneme aj hlbšie do minulosti. A nebudú chýbať ani nejaké covery. Bohužiaľ to bude po prvýkrát po rokoch bez Ďuďa. Ale bude znieť jeho hudba, v ktorej bude v sále prítomný,“ hovorí textár HEXu Martin „Fefe“ Žúži.

Na koncert v adventnom čase si HEX pozvali špeciálnych hostí, ktorých prezradia až neskôr. Na najkrajšie sviatky roku sa kapela veľmi teší.
„Pri štedrovečernom stole sa stretneme celá rodinka. Tým, že moja dcérka Emmka má už tri roky, bude vnímať tento sviatok intenzívnejšie, aj vďaka tomu, že s nami tento večer strávi aj moja staršia dcéra Hanka. Ja klasicky uvarím kapustnicu, ktorú začínam pripravovať už 22. decembra a naša mamina Anička spolu s dievčatami nachystajú všetko ostatné. Teším sa na oddych a na spoločný čas s mojou utešenou rodinkou,“ plánuje Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

„Vianoce mám veľmi rád, ich atmosféru, vôňu a dokonca aj ten zhon. Ako dieťa som bol veľmi nedočkavý a pátral som po darčekoch. Našťastie som nikdy nenašiel všetky. Dnes beriem samozrejme sviatky s väčším nadhľadom. Štedrý večer trávim v kruhu svojich najbližších. Po rozbalení darčekov pravidelne chodíme k švagrovcom, kde sa zíde celá rodina a oslavujeme niekedy až do rána,“ uzatvára Martin „Fefe“ Žúži.

Vstupenky na Vianočný HEX 21.12. 2019 si môžete kúpiť v sieti Predpredaj.sk na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/vianocny-hex-hostia-2019-12-21/ a vstupenky na HEX 30 KEĎ SME S VAMI TOUR 2019 na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hex-30-ked-sme-s-vami-tour-2019/ Informácie o skupine nájdete na http://www.hex.sk/ a https://www.facebook.com/HEXOFFICIAL/?fref=ts


Added: 12.11.2019, martin

Related photos