Skupina HEX hľadá predkapelu na klubové turné BACK TO THE CLUBS TOUR, prihlás sa a zahraj si s niminovinka

Chceš si zahrať so skupinou HEX na ich klubovom turné? Prihlás sa do 29. februára na webe hudba.sk a zahraj si ako predkapela s chalanmi z kultovej kapely! Fefe, Yxo, Šarkan a Tybyke zahrajú na BACK TO THE CLUBS TOUR po celom Slovensku HEXácke megahity aj chuťovky, ktoré už dávno naživo nezazneli. Stretneme sa od 16. do 25. apríla 2020 v Piešťanoch, Bratislave, Malackách, Prešove, Martine a v Trenčíne!

Skupina HEX sa vracia ku koreňom a chce sa k svojim fanúšikom priblížiť čo najviac. Preto sa rozhodla vybrať na turné po slovenských kluboch a zároveň spoznať miestne kapely a interprétov, ktorých plánuje zaradiť do BACK TO THE CLUBS TOUR.

„Hľadáme predkapelu na každý z našich šiestich koncertov. Vďaka portálu hudba.sk a rádiu Expres sa o takejto možnosti dozvie určite veľa interprétov a my sa tešíme, že si znova vypočujeme, čo sa aktuálne na slovenskej scéne deje a aké tu máme talenty. Klubové turné bude aj pre nás výnimočné a už teraz sa tešíme, že spoznáme kopec dobrej, novej slovenskej hudby,“ plánuje líder HEXu Tomáš „Yxo“ Dohňanský.
HEX vyrazia na klubové turné v zostave Martin „Fefe“ Žúži, Tomáš „Yxo“ Dohňanský, Tibor „Tybyke“ Szabados, Peter „Šarkan“ Novák, Ladislav Tvrdý a Peter Letovanec. Aby ste si s nimi na turné zahrali, treba sa prihlásiť.

„Vytvorili sme podstránku https://hudba.zoznam.sk/hexturne/, cez ktorú sa môžu kapely, speváci a speváčky prihlasovať. Prihlasovacia fáza bude trvať do 29.2. Zo zaregistrovaných interprétov si potom vyberieme dvoch z každého mesta. Následne si fanúšikovia hlasovaním zvolia, ktorých šesť kapiel - po jednej z každého mesta - sa predstaví na turné HEXu. Hlasovanie bude trvať od 4.3. do 29.3.,“ vysvetľuje systém výberu kapiel Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Na šiestich koncertoch naprieč celým Slovenskom zahrá HEX skladby zo všetkých albumov, ale aj cover verzie a songy, ktoré už roky naživo nezazneli.

„Na klasické klubové turné vyrážame po veľmi dlhom čase. Budete to pre nás, ako aj pre fanúšikov jedno veľké dobrodružstvo. Kluby boli pre nás vždy prirodzené a my sa preto tešíme na návrat do týchto priestorov. Zahráme prierez celou našou tvorbou od prvej platne „Ježiš Kristus nosí krátke nohavice“ z roku 1992 až po ostatnú platňu „Tebe“. Nebudú chýbať cover verzie našich obľúbených pesničiek. Chceme, aby si koncert užili aj naši fanúšikovia, ktorí s nami začínali, ako aj tí, ktorí nás lepšie spoznali až za posledné roky. V príprave na koncerty zapojíme cez naše sociálne siete aj fanúšikov, ktorí budú rozhodovať o tom, čo nakoniec zahráme.“ teší sa na turné Yxo.

Nenechajte si ujsť nášup energie v podaní obľúbenej kapely HEX na turné BACK TO THE CLUBS TOUR.

Vstupenky si môžete kúpiť na
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hex-back-to-the-clubs-tour/


Added: 13.02.2020, martin

Related photos