Marek Ztracený predstavuje koncertnú verziu hitu Naše cesty z vypredaných februárových vystúpení v O2 arénenovinka

Presne pred mesiacom 23. februára sa uskutočnil druhý z vypredaných koncertov Mareka Ztraceného v O2 aréne. Včera večer Ztracený ponúkol na svojom YouTube kanáli fanúšikom koncertnú verziu hitu Naše cesty ako video spomienku na túto mimoriadnu hudobnú udalosť.

Záznam si môžete pozrieť TU:


„Toto video je dôkaz toho, že sa to dá, ťahať za jeden povraz. A neviem prečo, ale čím ďalej tým viac sa mi zdá, že sa tento text hodí k zložitej situácii, v ktorej teraz všetci sme. Bohužiaľ – alebo vlastne vďakabohu, pretože v tej piesni to dopadne dobre! V texte sa spieva: ‚Naše cesty rovný anebo klikatý, všechno bude dobrý, jsme jenom já a ty. Křičíš, že chceš ještě, že nejsme ztracený, za sucha za deště, stále jsme to MY. Cest je plno – my dva jsme jen jedno!‘ Dnes ale platí – My všetci sme len jedno,“ poznamenáva Marek Ztracený k live verzii momentálneho rádiového hitu.

Nielen 2x 16 000 fanúšikov, ktorí vytvorili na oboch koncertoch skvelú atmosféru, ale teraz i ostatní poslucháči a diváci sa tak môžu dotknúť neopakovateľného zážitku z koncertov, ktoré sa odohrali len niekoľko dní pred súčasnou zaťažkávajúcou skúškou celej našej spoločnosti.
Pieseň „Naše cesty“ pochádza z albumu Vlastní svět z roku 2018.
Pri príležitosti tohtoročných februárových koncertov vyšiel nový album Planeta jménem stres, za ktorý už Marek Ztracený obdržal zlatú platňu Supraphonu. Ako hostia na ňom účinkujú raper Rytmus či speváčka Tereza Mašková. Obsahuje i hit „Tak se nezlob“, ktorý má momentálne na YouTube takmer tri milióny vzhliadnutí. Oba single „Tak se nezlob“ a „Naše cesty“ patria navyše v týchto dňoch medzi desať najhranejších domácich nahrávok v českých rádiách.

Multilink na album: https://lnk.to/MarekZtracenyVlastniSvetPR


Added: 23.03.2020, martin

Related photos