Majka Spirita nezastaví ani korona. Prináša jeden projekt za druhým. Predstavuje nový singel My ľudia.



novinka

Tesne pred vypuknutím korona pandémie stihol Majk Spirit vydať nový singel Spirit Animal. Uplynul mesiac a už prináša ďalšiu novú skladbu s videoklipom. Novinka s názvom My ľudia ukrýva zaujímavý príbeh. Je totiž nevydaným singlom z albumu Nie Som Tu Náhodou. Nie je však náhoda, že tento track vychádza práve teraz...



Majk Spirit je nezastaviteľný. Korona-nekorona, svojím fanúšikom prináša jeden projekt za druhým. Zákaz konania verejných podujatí preklenul alternatívou klasických koncertov – vysielaním live stream online shows na svojich sociálnych sieťach. Tie sa stali nielen exkluzívnymi koncertmi priamo „do obývačiek“ fanúšikov. Ale i dobročinnou platformou, prostredníctvom ktorej raper podporuje slovenské zdravotníctvo v čase, kedy zažíva zaťažkávajúcu skúšku. Majk Spirit si tak ďalším filantropickým projektom opäť potvrdil pozíciu uznávanej osobnosti našej hip-hopovej scény, ktorú si rokmi vybudoval.

V týchto dňoch prichádza s ďalšou novinkou – vydáva nový singel s videoklipom My ľudia. Za skladbou sa skrýva zaujímavý príbeh. Napísal ju totiž už pred dvoma rokmi. Jej čas, aby vyšla ako oficiálny singel, však prišiel až teraz. „Tento song som napísal už v roku 2018, keď som pracoval na albume Nie Som Tu Náhodou. Bolo to presne pred dvoma rokmi na Srí Lanke na meditačno - detoxikačnom pobyte,“ odkrýva Majk príbeh skladby, ktorá doteraz čakala na svoju chvíľu v šuflíku. „Nezaradil som ju vtedy na album, lebo už bol plný vážnych vecí a potreboval som skôr tracky na odľahčenie...“ pokračuje v rozprávaní.

Ako dodáva, ten správny okamih na vydanie tracku nastal práve teraz - v čase obmedzení, karantén, uzavretých hraníc a všetkých ostatných zmien, ktoré do života ľudí priniesla aktuálna situácia spojená s pandémiou koronavírusu. „Skladba dozrela v šuflíku a je zaujímavé, ako je teraz ešte oveľa aktuálnejšia ako keď som ju písal... Výborne sa hodí na túto dobu, takže som sa ju rozhodol pustiť von,“ vysvetľuje.

Po hudobnej stránke novinku zastrešil producent Matúš Babka a o vizuál sa postaral DoubleJ, ktorý nakrútil minimalistický klip s koncertnou atmosférou po Majkovom minulotýždňovom aprílovom live streame „Nový človek“, počas ktorého singel My ľudia zaznel v exkluzívnej premiére poprvýkrát.

Majk zároveň aktuálne obdobie využíva na tvorbu a nahrávanie nových skladieb. Pracuje súčasne na nových sólových singloch i na novinkách so svojou domovskou formáciou H16. Pre fanúšikov tiež pripravuje ďalšie online live stream koncerty.

Singel My ľudia vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Spirit Music Label a od 19. apríla je dostupný na všetkých digitálnych platformách.


Added: 20.04.2020, martin

Related photos