Adam Ďurica vydává novinku Medzi naminovinka

Po skladbě Pravdupovediac přichází Adam Ďurica s novinkou, která opět potvrzuje jeho nové hudební směřování. Nyní slovenský zpěvák, skladatel a muzikant přichází s písní Medzi nami, které dal vizuální podobu režisér Jakub Mahdal a Jakobyfilms. Píseň i lyric video jsou už nyní k dispozici na všech streamovacích službách.„Pre mňa to, že mením hudobné smerovanie je úplne prirodzené. Ja sa mením, vyvíjam sa ako človek, už nie som ten istý Adam, ktorý písal Mandolínu a pesničky z tohto obdobia. Už ma to ťahá k niečomu inému - novému. Veci okolo mňa sa menia, doba sa zmenila a to všetko mení moje vnímanie a to všetko sa odráža na mojej hudbe. Momentálne ma baví hľadať nové spôsoby vyjadrenia. Vždy ma bavilo hľadať nový zvuk a ten som definitívne našiel v posledných skladbách s Lacom Rychtárikom ako mojím aktuálnym producentom" říká Adam Ďurica, který na písni spolupracoval s Lacem Rychtárikem a Adrianou Pusztovou, která stojí za textem.

„Skladba vznikla tak, že som dostal krásne texty od Adriany Pusztovej a z nich ma najviac oslovil tento. Má silnú atmosféru a tá ma hneď stiahla do seba. Význam textu som umocnil hudbou, ktorá dokopy s textom vytvára až filmovú atmosféru" přibližuje její vznik Ďurica.

„Myslím, že všetci sme ovplyvnení súčasnou situáciou, ja osobne som sa viac ponoril do hĺbky a viac som prišiel k podstate toho čo chcem robiť. Koncertovanie aj kontakt s fanúšikmi mi samozrejme veľmi chýbajú a neviem sa dočkať kedy im svoje nové veci odprezentujem naživo. Nové songy stále pribúdajú takže čoskoro túto kapitolu uzavriem do albumu ;-)" uzavírá Adam Ďurica.


Added: 22.03.2021, martin

Related photos