Adam Ďurica přichází s novinkou Dobre viacmenej. Společnost mu dělá zpěvák Raegonovinka

Adam Ďurica přichází s novou skladbou Dobre viacmenej, ke které si přizval i českého zpěváka Raega. Ten získal v roce 2021 bronzového Slavíka v kategorii Hip Hop/ Rap.

„V lete, medzi koncertami, sme s kapelou vybehli na pár dní do štúdia v Považskej Teplej. Chceli sme sa venovať hudbe, ale v novom prostredí, ktoré nás inšpiruje, kde môžeme džemovať, hneď to nahrávať a kde nie sme ničím obmedzení," přibližuje vznik skladby Adam Ďurica.„Počas koncertov je to náročné, venujeme sa hlavne live prevedeniu show pre fanúšikov. Veľa cestujeme a na cestách sa tvorí ťažko. Dali sme si 3 dni v štúdiu, a len tak sme hrali. Tam vznikla melodická linka, základ celej skladby, a potom sme ju už dokončievali u Mateja Turcera v štúdiu. Počas koncertov v Čechách som sa spoznal s Raegom. Oslovil ma jeho drive, energia, a tak sme sa dohodli na spolupráci," dodává Adam.

„Adama obdivuju už několik let, viděl jsem ho několikrát hrát naživo a musím říct, že jde, aspoň podle mě, o jednoho z nejlepších umělců na Slovensku. Měl jsem možnost ho poznat osobně na společných koncertech a padli jsme si do oka. Společný výsledek je fantastický i díky týmu, který má Adam kolem sebe," říká Raego o spolupráci s Adamem.

K singlu připravili zpěváci i videoklip. Jeho režisérem je Adam Pásztor ze ZAGX production. „Klip vlastne odráža celý proces vzniku skladby, pretože sme začínali v štúdiu Birdland v Považskej Teplej, odtiaľ sme sa presunuli do Pulp k Matejovi Turcerovi, a tiež sme natáčali v Prahe s Raegom. Pracovali sme na tom všetci ako jeden tím, ktoreho súčasťou sú Radovan Bzdyl, Martin Palkovič a Peter Pavlikovský. Jednoducho skvelá tímová práca," říká režisér.

„Novinka Dobre viacmenej možno niekoho prekvapí, ale to sme chceli. Posunúť sa ďalej, s energiou, silou hudby, spoluprácou, neustále hľadať to nové, občas aj iné čo nám hudba ponúka," uzavírá Adam Ďurica.


Added: 04.10.2022, martin

Related photos