Band

Bod Omylu

Year: 2010Bod Omylu
Buď správcem tohoto profilu


Formácia Bod Omylu má na konte dve štúdiové nahrávky a tri videoklipy. Debutové EP V tichu tvojich slov úspešne nasledoval album Nechaj sa ovládnuť. Rockové základy, na ktorých členovia skupiny vyrástli, sa v ich tvorbe kombinujú s modernými alternatívnymi prvkami. Na koncertoch k tomu chalani pridávajú energický prejav a výborný kontakt s publikom.

Bod Omylu má od víťazstva v súťaži Garage fest 2011 za sebou viac ako 100 koncertov na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Okrem troch koncertných turné a množstva festivalov mala kapela možnosť predskakovať menám ako The Twinkles /ITA/, The Bill /PL/, Slobodná Európa, Divokej Bill, From Our Hands, Zoči Voči, Smola a Hrušky, či The Paranoid.

Prelom rokov 2014/15 sa pre Bod Omylu niesol v znamení zmeny na bubeníckom poste. S novou tvárou skupiny prichádzajú aj nové skladby Cestou ku hviezdam a My verzus My. Na jar kapela spustila nový e-shop, vydala videoklip, predstavila sa na Bažant Majálesoch a úspešne absolvovala ZA VAMI TOUR 2015. V lete Bod Omylu okrem vystúpení na festivaloch pripravuje aj ďalší singel.

Added: 21.08.2015, Marek