Zrodil sa nový hit! Dueto „Srdce nehasnou“ Karla Gotta s dcérou Charlotte Ellou láme rekordy a budí veľké emócienovinka

Nové dueto Karla Gotta s dcérou Charlotte Ellou Srdce nehasnou zaznamenalo v priebehu niekoľkých hodín po svojom zverejnení obrovský úspech nielen v Čechách, ale i v susedných krajinách. Pieseň, ktorú pre zlatého slávika aj jeho 13-ročnú dcéru zložil Richard Krajčo, sa páči nielen doma, ale tiež na Slovensku, v Poľsku a v Nemecku, kde už dokonca o jej poslucháčskom úspechu informovala aj tlačová agentúra Der Deutschen Presse (dpa).

Rekordy láme tiež videoklip Srdce nehasnou na portáli YouTube. Počas necelých dvoch dní dosiahol v sledovanosti na prvý milión a k dnešku (10. 5. 2019) už má viac ako tri milióny vzhliadnutí a momentálne na YouTube kraľuje na 1. mieste v kategórii Trendy:Samotný singel je navyše na 1. mieste hitparád najsťahovanejších piesni iTunes a Supraphonline, najvyššou novinkou týždňa Top 50 Spotify v Českej republike a najvyhľadávanejšou domácou piesňou v Čechách podľa aplikácie Shazam.

Doslova v priebehu niekoľkých hodín sa zrodil nový hit, ktorý sa páči mnohým generáciám poslucháčov. Pieseň sa behom jedného týždňa dostala do vysielania všetkých významných českých i mnohých slovenských rádií. Na sociálnych sieťach vzbudzuje veľké emócie, ktoré vyvolávajú diskusie ale taktiež nespočetne mnoho pozitívnych fanúšikovských odkazov obľúbenému spevákovi.

Karel Gott skladbu predstavil presne pred týždňom, v piatok 3. mája ako prvú lastovičku svojej pripravovanej výberovky KAREL GOTT SINGLY – 300 písní z let 1962–2019, ktorá vyjde vo vydavateľstve Supraphon v dvoch kompletoch: GOTT 80/ 80 – Největší hity 1964–2019 na 4CD a zároveň v exkluzívnom 15CD-boxe presne mesiac pred maestrovou osemdesiatkou – teda 14. 6. 2019.


Added: 10.05.2019, martin

Related photos